Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 44 - STRESZCZENIE. Levent jest zazdrosny o Meryem [24.05]

20.05.2022 09:19
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 44. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Levent jest zazdrosny o Meryem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 44 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 44. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 44: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 44. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Tekin prosi Meryem o spotkanie pod pretekstem rozmowy o jej ojcu. Levent denerwuje się, że kobieta znów się spotyka z Tekinem. Natomiast Ayse boi się Dogana i nieustannie okłamuje matkę Cemila. Melis chce pomóc siostrze w zdobyciu pieniędzy, które chce od niej Durmus. W jego domu Hulya zauważa zdjęcie Omera, na którym rozpoznaje Efego. Kobieta ucieka.

"Zranione ptaki", odcinek 44: Gdzie i kiedy oglądać?

44. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek, 24 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl