Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Levent myśli, że Meryem i Tekin są parą [23.05]

19.05.2022 08:38
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 43. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Levent myśli, że Meryem i Tekin są parą. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 43 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 43. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 43: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 43. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Melis wybiera się z Leventem do restauracji. Na miejscu okazuje się, że jest też Tekin i Meryem. Levent jest przekonany, że są oni parą. Mężczyzna traci dobry humor i wraca do domu. Z kolei Tekin przekonuje Meryem, że namówi mężczyznę pobitego przez Durmusa do tego, by nie wnosił skargi na policję. Tymczasem Hulya idzie do Durmusa, który chce zapłaty za zabranie Omera z rezydencji. 

"Zranione ptaki", odcinek 43: Gdzie i kiedy oglądać?

43. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 23 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl