Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 42 - STRESZCZENIE. Hulya odkrywa prawdę o Meryem [20.05]

18.05.2022 09:37
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 42. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Hulya odkrywa prawdę o Meryem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 42 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 42. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 42: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 42. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Durmus dowiaduje się, gdzie mieszka Meryem. Wybiera się do córki, by prosić ją o pieniądze. Hulya odkrywa, kim jest Durmus i jest zaskoczona, że dziewczyna tak długo ukrywała prawdę. Hulya przeszukuje pokój Meryem, następnie znajduje adres jej ojca i wybiera się tam na rozmowę. Z kolei Meryem i Ulviye idą wspólnie na zakupy, a po drodze odwiedzają Leventa w pracy. Melis słyszy rozmowę Meryem i Tekina i postanawia wykorzystać mężczyznę do swoich intryg.

"Zranione ptaki", odcinek 42: Gdzie i kiedy oglądać?

42. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w piątek, 20 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl