Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 41 - STRESZCZENIE. Levent jest zauroczony Meryem [19.05]

17.05.2022 09:43
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 41. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Levent jest zauroczony Meryem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 41 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 41. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 41: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 41. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Rodzina przygotowuje się na przyjęcie charytatywne. Ulviye daje Meryem suknię, by mogła towarzyszyć Omerowi. Levent uważa, że dziewczyna prezentuje się olśniewająco i jest zachwycony. Niestety, gdy Levent, Meryem i Omer jadą na przyjęcie, psuje się im samochód. Ta trójka spędza wieczór w restauracji i na placu zabaw. Melis nie potrafi ukryć zazdrości. Żąda od Meryem, by zostawiła Leventa w spokoju. Tymczasem Ayse dostaje prezent od mamy Cemila.

"Zranione ptaki", odcinek 41: Gdzie i kiedy oglądać?

41. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w czwartek, 19 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl