Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 39 - STRESZCZENIE. Durmus chce namówić Meryem na ślub z Tekinem [17.05]

13.05.2022 08:40
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 39. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Durmus chce namówić Meryem na ślub z Tekinem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 39 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 39. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 39: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 39. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Durmus chce namówić Meryem na ślub z Tekinem. Pewnego dnia Levent zauważa, że Omer unika Hulyi. Kobietę przed wyjaśnieniami ratuje Melis. Niedługo potem Levent orientuje się, że zniknęła teczka Tekina. Jest przekonany, że zabrała ją Meryem. Z kolei Hulya odkłada dokumenty na miejsce. Meryem nie potrafi zrozumieć, dlaczego Levent jest dla niej taki niemiły. Natomiast Dogan zostaje kierowcą Tekina. Ayse odkrywa prawdę i postanawia powiedzieć o wszystkim przyjaciółce. 

"Zranione ptaki", odcinek 39: Gdzie i kiedy oglądać?

39. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek, 17 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl