Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 38 - STRESZCZENIE. Levent jest zły na Meryem [16.05]

12.05.2022 08:38
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

Streszczenie 38. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Levent jest zły na Meryem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

"Zranione ptaki", odcinek 38 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 38. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki" to opowieść o losach wyjątkowego rodzeństwa. Pięć lat temu, gdy Meryem była nastolatką, ktoś podrzucił jej ojcu malutkiego chłopca. Ten chciał go sprzedać, a ostatecznie został aresztowany. Dziewczyna podjęła się opieki nad dzieckiem. Nie wie, że w rzeczywistości jest on synem bardzo wpływowego biznesmena.

"Zranione ptaki", odcinek 38: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 38. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Levent jest zły na Meryem za to, że ta nocuje w pokoju Omera. Natomiast Melis postanawia śledzić siostrę. Kobieta jest przerażona, gdy odkrywa, że to Hulya zleciła zabójstwo Leventa. Prosi kobietę o wyjaśnienia, ta się wypiera, ale Melis ostatecznie wpływa na siostrę. Z kolei Asli na polecenie Hulyi zabiera z dokumentów Leventa teczkę Tekina, która miała być przynętą na Meryem. Ayse udaje narzeczoną Cemila. 

"Zranione ptaki", odcinek 38: Gdzie i kiedy oglądać?

38. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 16 maja 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl