Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 141 - STRESZCZENIE. Asli czeka na oświadczyny Bahadira [12.10]

07.10.2022 09:12

Streszczenie 141. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Asli czeka na oświadczyny Bahadira. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 141 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 141. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 141: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 141. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Asli niecierpliwie czeka na oświadczyny Bahadira. Meryem i Levent czuwają przy Omerze. Melis jest mocno zdenerwowana i za wszelką cenę próbuje skontaktować się z Tekinem. Mężczyzna odzyskuje przytomność i przyjeżdża na miejsce. Chce zaatakować Leventa, jednak Melis mu na to nie pozwala. Od tej pory to ona dyktuje warunki. Cemil wyznaje miłość Ayse.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 141: Gdzie i kiedy oglądać?

141. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w środę, 12 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP