Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 140 - STRESZCZENIE. Bahadir mówi Asli o rozwodzie [11.10]

06.10.2022 14:40

Streszczenie 140. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Bahadir mówi Asli o rozwodzie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 140 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 140. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 140: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 140. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Bahadir i Asli udają się na kolację, gdzie mężczyzna wyznaje jej, że chce rozwodu z Hulyą. Z kolei Dogan mówi Ayse, że wiedział o jej fikcyjnym małżeństwie, wyznaje, że nie chciał, żeby cierpiała. Kobieta następnie staje w jego obronie w starciu z Cemilem. Boi się, że Oya ma rację, a Ayse pokochała Dogana. Omer miał wypadek. Meryem chce zobaczyć brata, ale Tekin się nie zgadza na to. Popycha męża, a ten traci przytomność. Udaje się do rezydencji, gdzie nie zostaje ciepło przyjęta.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 140: Gdzie i kiedy oglądać?

140. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek, 11 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP