Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 135 - STRESZCZENIE. Asli próbuje manipulować Bahadirem [4.10]

29.09.2022 09:32

Streszczenie 135. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Asli manipuluje Bahadriem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 135 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 135. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 135: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 135. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Asli próbuje manipulować Bahadirem. Wyznaje mu miłość. Oznajmia, że odchodzi z pracy - wszystko dla jego dobra. Następnie mówi matce, że chce się rozwieść z Hulyą. Z kolei Levent zdaje sobie sprawę, jak bardzo kocha Meryem. Melis każe Tekinowi przyjechać do firmy. Gdy drzwi windy się otwierają, ten zabiera ze sobą żonę. Tymczasem Safiye i Bedriye nie mogą dojść do siebie p po tym, co mu powiedziała Oya. Tymczasem Cemil jest gotów wyznać Ayse miłość. Komplikuje to Safiye, która uderza córkę w twarz.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 135: Gdzie i kiedy oglądać?

135. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek, 4 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP