Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 134 - STRESZCZENIE. Omer tęskni za Meryem [3.10]

28.09.2022 09:19

Streszczenie 134. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Omer tęskni za Meryem. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 134 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 134. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 134: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 134. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Omer tęskni za Meryem. Ulviye jest wściekła na dziewczynę, że zachowała się w ten sposób. Tymczasem Vedat zaprasza Meryem i Leventa do sprawdzenia szwalni. Prosi, by ich dwoje pojechało bez niego. Dowiaduje się o tym Melis, kobieta jedzie na miejsce i dowiaduje się, że Meryem i Levent utknęli w windzie. Levent żąda od Meryem wyjaśnień. Kobieta traci przytomność. Tymczasem Bahadir ma wyrzuty sumienia, że spędził noc z Asli. Oya mówi Safiye i Bedriye, że małżeństwo Ayse i Cemila jest fikcją.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 134: Gdzie i kiedy oglądać?

134. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 3 października 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP