Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 128 - STRESZCZENIE. Meryem ucieka z domu [22.09]

20.09.2022 09:48

Streszczenie 128. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Meryem ucieka z domu. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 128 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 128. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 128: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 128. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Levent nie potrafi sobie poradzić z obecnością Tekina w firmie. Tym bardziej że ten panoszy się i opowiada o ślubie z Meryem. Pod jego nieobecność Meryem ucieka z domu. Kontaktuje się z Ayse, by ją uprzedzić, że Tekin zastawił zasadzkę na Leventa. Przyjaciółka jednak nie chce jej słuchać. Meryem rozważa wizytę w rezydencji, jednak nie ma odwagi. Omer zauważa Meryem, Levent jest przekonany, że chłopiec się przewidział. Widziała ją też Melis, o czym natychmiast informuje Tekina. Tymczasem Asli nie chce być służącą i robi wszystko, by zdobyć Bahadira.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 128: Gdzie i kiedy oglądać?

128. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w czwartek, 22 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP