Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 127 - STRESZCZENIE. Meryem słyszy rozmowę Tekina [21.09]

19.09.2022 14:43

Streszczenie 127. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Meryem słyszy rozmowę Tekina. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 127 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 127. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 127: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 127. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Meryem słyszy rozmowę Tekina. Dowiaduje się, że mężczyzna chce zniszczyć Leventa. Postanawia ratować ukochanego, ale jest więziona w domu. Tymczasem Bahadir jest zauroczony Asli. Dziewczyna jest przekonana, że lada dzień osiągnie swój cel. Cemil nie chce dopuścić do rozwodu. Małżonkowie nie wiedzą, że są w sobie zakochani. Z kolei Melis się nie poddaje i próbuje zwrócić uwagę Leventa. On jednak cały czas myśli o Meryem.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 127: Gdzie i kiedy oglądać?

127. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w środę, 21 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP