Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 126 - STRESZCZENIE. Asli próbuje zaimponować Bahadirowi [20.09]

16.09.2022 07:59

Streszczenie 126. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Asli próbuje zaimponować Bahadirowi. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 126 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 126. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 126: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 126. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Ayse mówi Safiye i Bedriye o rozwodzie. Teściowa dziewczyny nie kryje swojego zadowolenia. Safiye jednak postanawia zrobić wszystko, by pogodzić małżonków. Tymczasem Asli szuka pretekstu, by zaimponować Bahadirowi. Mężczyzna jest pod jej wrażeniem. Omer cieszy się, że Levent wraca do rezydencji. Mężczyzna postanawia wziąć się w garść dla dziecka. Dogan ma nadzieję, że uda mu się poślubić Ayse.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 126: Gdzie i kiedy oglądać?

126. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć we wtorek, 20 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP