Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 123 - STRESZCZENIE. Levent cierpi z powodu odrzucenia [15.09]

13.09.2022 08:19

Streszczenie 123. odcinka serialu "Zranione ptaki" można znaleźć poniżej. W nowym odcinku Levent cierpi z powodu odrzucenia. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie nowego odcinka serialu "Zranione ptaki".

Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki", odcinek 123 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych epizodach popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenia odcinka 123. serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 123: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 123. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Levent cierpi, że Meryem go opuściła. Ulviye prosi domowników, by nie mówili Leventowi o ślubie ukochanej. Niestety, Omer znajduje zaproszenie na ślub i pokazuje je Leventowi. Meryem również cierpi, z jej decyzją nie może się też pogodzić Durmus. Próbuje ją namówić, by odwołała ceremonię. Tymczasem Oya przekonuje Ayse, że powinna się rozwieść z Cemilem. Levent chce powstrzymać Meryem i wybiera się na ceremonię.

loader

"Zranione ptaki", odcinek 123: Gdzie i kiedy oglądać?

123. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w czwartek, 15 września 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP