Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 101 - STRESZCZENIE. Nurgul nie jest matką Omera? [15.08]

12.08.2022 12:12
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki" to popularna turecka telenowela. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 101. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 101 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 101. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 101: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 101. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Na jaw wychodzi, że Nurgül ma siostrę i syna. Levent jest przekonany, że kobieta nie jest biologiczną matką Omera. Chce przeprowadzić test DNA. Jadą więc z Ömerem i Nurgül na badanie. Tekin chce dowiedzieć się, w jakiej klinice będzie przeprowadzony test. Melis używa DNA prawdziwego syna Nurgül i wraz Melis podmienia próbki krwi. Tymczasem Ayşe ma coraz większe uznanie u Cemia. Mężczyzna postanawia zaprosić żonę na randkę, co nie podoba się Bedriye. Meryem przytłoczona stresem i problemami mdleje w ramionach Leventa. Oboje są zasmuceni.

"Zranione ptaki", odcinek 101: Gdzie i kiedy oglądać?

101. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 15 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 18:45 na kanale TVP2.

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Teleman.pl