Zamknij

"Zranione ptaki", odcinek 100 - STRESZCZENIE. Durmus cały czas próbuje dogodzić Nurgul [12.08]

11.08.2022 13:16
Zranione ptaki
fot. Materiały prasowe TVP

"Zranione ptaki" to popularna turecka telenowela. Co się wydarzy w życiu bohaterów? Podajemy streszczenie 100. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 100 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zranione ptaki"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 100. odcinka serialu "Zranione ptaki" i szczegóły jego emisji.

"Zranione ptaki", odcinek 100: Streszczenie epizodu

Jak podaje portal teleman.pl streszczenie 100. odcinka serialu "Zranione ptaki" prezentuje się następująco:

Babcia Cemila jest niedobra dla Ayşe. Dziewczyna stara się jednak udawać, że nic się nie dzieje. Dogan wręcza jej zdjęcie Cemila i Oyi. Tymczasem również żona Cemila staje się dla niej niemiła. Tymczasem Nurgül przychodzi do rezydencji nieproszona. Chce spotkać się z Ömerem i wręczyć mu prezenty. Chłopiec nie chce mieć z nią nic wspólnego. Kobieta powiadamia całą rodzinę, że chce wyjechać do Niemiec ze swoim synem. Neriman denerwuje się zachowaniem natrętnej matki Ömera. Nie podoba się jej też, że Durmuş cały czas chce dogodzić Nurgül.

"Zranione ptaki", odcinek 100: Gdzie i kiedy oglądać?

100. odcinek serialu "Zranione ptaki" będzie można obejrzeć w piątek, 12 sierpnia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 13:15 na kanale TVP2.

Najlepsze seriale 2021 roku – wybór redakcji RadioZET.pl [ZDJĘCIA]

RadioZET.pl/Teleman.pl