Zamknij

"Zniewolona", odcinek 9 sezon 3 - STRESZCZENIE. Katia przeprowadza operację na woźnicy [16.01]

14.01.2022 12:20

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 57. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zniewolona", odcinek 57 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 9. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 57: Streszczenie epizodu

Łarisa chciałby znów pracować w teatrze. Tak się składa, że spotyka aktora Zadunajskiego - dawnego znajomego. Tymczasem Andriej uważa, że jest winny śmierci Wiery Korolenko, żony Stiepana Gnatkiewicza, czyli Jabłoniewskiego. Wyznaje swoje przemyślenia Katii. W Czernihowie wybrano nową przeoryszę. Zostaje nią siostra Grigoria, czyli niegdyś Natalia. W tym czasie Karp Karpowicz smali cholewki do Pawliny. Andriej w obawie o życie ukochanej ze strony Jabłoniewskiego, każe swoim ludziom ją chronić. Katia wybiera się do szpitala. Na miejscu okazuje się, że profesora zastępuje student medycyny. Do placówki trafia ranny w wypadku woźnica. Katia zmuszona sytuacją musi pomóc studentowi podczas operacji, której wymaga poturbowany mężczyzna.

"Zniewolona", odcinek 9 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

57. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 16 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 20:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl