Zamknij

"Zniewolona", odcinek 24 sezon 3 - STRESZCZENIE. Co wydarzy się w OSTATNIM odcinku? [06.03]

04.03.2022 13:29

"Zniewolona" - 3. sezon popularnego ukraińskiego serialu dostępnego na TVP dobiega końca. Jak zakończy się historia Katieriny? Podajemy streszczenie 72. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona", odcinek 72 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w ostatnim epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 24. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 72: Streszczenie epizodu

Andriej chce, by Katia wybaczyła mu morderstwo Wiery. Dziewczyna uważa jednak, że jej mąż powinien przyznać się do winy. Za Żadanem wstawia się jego ciotka Jaryna. W domu pojawia się Jabłoniewski. Rozpoczyna się bijatyka. Andriej zostaje zabity. Katia postanawia powołać do życia organizację dobroczynną. Jej kierowniczką zostaje Olga. Po śmierci Adnrieja Katia postanawia zrealizować swoje marzenia. Wyjeżdża do Zurychu, by studiować medycynę. Jedzie w podróż do Szwajcarii wraz z Jabłoniewskim. Tymczasem Rogenda dowiaduje się, że jej mąż popełnił samobójstwo. Opuszcza posiadłość. Zanim to robi, pozostawia nieślubnemu synowi Bezusa majątek i pracownię malarską.

"Zniewolona", odcinek 24 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

72. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 6 marca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 21:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET