Zamknij

"Zniewolona", odcinek 23 sezon 3 - STRESZCZENIE. Zagadka śmierci Wiery rozwiązana [06.03]

04.03.2022 13:23

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 71. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona", odcinek 71 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 23. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 71: Streszczenie epizodu

Katia chce się dowiedzieć, jak zmarła żona Gnatkiewicza. Udaje jej się zdobyć torebkę Nastii, która skrywa w sobie zaszyte erityczne zdjęcia Wiery. Okazuje się, że była to część intrygi uknutej przez Andrieja, który chciał, by kobieta porzuciła męża i została jego kochanką. Ta jednak nie może znieść poniżenia i pozwala Żadanowi się zabić. Tymczasem w salonie Makarowej odbywa się specjalne wydarzenia - pokaz tańca Rogendy. Kobieta ujawnia swoją tożsamość i demaskuje występki męża. Olga postanawia oświadczyć się Nazarowi.

"Zniewolona", odcinek 23 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

71. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 6 marca 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 20:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET