Zamknij

"Zniewolona", odcinek 22 sezon 3 - STRESZCZENIE. Andriej chce udusić sutenerkę [27.02]

25.02.2022 14:23

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powrócił na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 70. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona", odcinek 70 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 22. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 70: Streszczenie epizodu

Jabłoniewskiemu udaje się sprowadzić Bezusa w pułapkę. Chce go zabić za śmierć własnej żony. Katia dowiaduje się, że Andriej stoi za zniesławieniem Wiery, którą podstępem ściągnął do salonu Makarowej, czym wywołał skandal. Tymczasem synowe Karpa niszczą jego sklep, by zrzucić winę na Pawlinę. Jedna z kobiet zapomina zgasić świecę, przez co dochodzi do pożaru. Mademoiselle Gothieu podczas wyjątkowego wieczoru chce ujawnić wszystkim swoją tożsamość. Makarowa wciąż rozmawia z Andriejem o udziałach w salonie. Kobieta polega w negocjacjach, więc postanawia zaszantażować Żadana. Zdradza, że wie, iż to on stoi za śmiercią Wiery. Andriej rzuca się na Makarową. W ostatniej chwili życie ratuje jej Katia.

"Zniewolona", odcinek 22 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

70. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 27 lutego 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 21:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET