Zamknij

"Zniewolona", odcinek 21 sezon 3 - STRESZCZENIE. Jabłoniewski chce dokonać zemsty [27.02]

25.02.2022 14:17

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powrócił na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 69. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona", odcinek 69 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 21. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 69: Streszczenie epizodu

Olga pojawia się w szpitalu. Obawia się o Katierinę, ale jej życiu nic nie zagraża. Mało tego - zapowiada, że wróci do swojego męża, ponieważ wierzy, że ten się zmieni. Pojawienia się mademoiselle Gothieu w salonie Makarowej, denerwuje pozostałe dziewczyny. Są o nią zazdrosne, bo nieznajoma przejmuje wszystkich bogatych klientów. Tymczasem ma odbyć się wyjątkowy wieczór, na który zaproszony jest również Bezus. Mężczyzna został zwabiony w pułapkę zastawioną przez jego żonę - Rognedę. Bezus ma niebawem przejąć dom publiczny, o czym dowiaduje się Makarowa. Postanawia porozmawiać na ten temat z Żadanem. W tym czasie synowe Karpa - Dusia i Lesia, robią wszystko, by pozbyć się z domu Pawliny. Jabłoniewskiemu udaje się dostać klucz do magazynów w manufakturze Olgi. Chce tam dokonać na Bezusie zemstę za śmierć swojej żony Wiery.

"Zniewolona", odcinek 21 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

69. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 27 lutego 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 20:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET