Zamknij

"Zniewolona", odcinek 20 sezon 3 - STRESZCZENIE. Katia trafia do sali, w której była więziona [20.02]

18.02.2022 15:01

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powrócił na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 68. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona", odcinek 68 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 20. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 68: Streszczenie epizodu

Interwencja Katii pozwala Jabłoniewskiemu opuścić areszt. Dziewczyna postanawia zapomnieć o okrutnych artykułach z prasy, za które odpowiada książę i zacząć wszystko od początku. Postanawia spotkać się z Andriejem i oznajmić, że ich małżeństwo dobiegło końca. Trafia jednak do szpitala po tym, jak traci przytomność. Znajduje się na tej samej sali, na której była niegdyś uwięziona. Tymczasem Jabłoniewski zwraca się z prośbą do Mariczki, by zdobyła dla niego torebkę wyszywaną koralikami. Zawartość sakwy mrozi księciu krew w żyłach. Synowe Karoa są coraz bardziej nieprzyjemne dla Pawliny. W tym czasie Rognieda w domu publicznym madame Makarowej spotyka się z agresywnym klientem. Mężczyzna okazuje się być ważnym urzędnikiem państwowym. Bezusowie przyjmują u siebie Buchtiejewów. Tatiana żali się, że jest zdradzana przez męża. Rognieda doradza zemstę. Myśli Siergieja rozpaliła natomiast tajemnicza mademoiselle Gaultier. Czerwiński dotrzymuje słowo dane Katii, ale postanawia wyrzucić wszystkich chłopów, którym dał wolność. Łarisa chce, by Darina została na majątku jako jej pokojówka. Czerwińscy postanawiają się pogodzić.

"Zniewolona", odcinek 20 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

68. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 13 lutego 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 21:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET