Zamknij

"Zniewolona", odcinek 19 sezon 3 - STRESZCZENIE. Kto odpowiada za obelżywe artykuły w gazecie? [20.02]

18.02.2022 14:38

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powrócił na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 67. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona", odcinek 67 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 19. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 67: Streszczenie epizodu

Andriej chce wytłumaczyć Jabłoniewskiemu szczegóły tego, co wydarzyło się 10 lat temu. Namawia mężczyznę, by opuścił kraj. Katia odkrywa, że to właśnie książę jest odpowiedzialny za paskudne artykuły, które pojawiły się w gazecie. Chce przekazać majątek Czerwinskiemu, ale tylko, jeśli Łarisa zamieszka ze swoim synem, a wszyscy chłopi pańszczyźniani zostaną zwolnieni z niewoli. Tymczasem u madame Makarowej, tajemnicza mademoiselle Gaultier wzbudza podejrzenia gości salonu. Natomiast Karp postanawia zabrać przemarzniętą Pawlinę do siebie. Synowe dostają furii. Halina zdradza Panasowi, że spodziewa się dziecka. Nazar otrzymuje posadę kierownika manufaktury należącej do Olgi i nawiązuje romans ze swoją szefową. W tym czasie kijowski brukowiec donosi, że Jabłoniewski zabił Katię. Kobieta chce wyjaśnić sytuację. 

"Zniewolona", odcinek 19 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

67. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 13 lutego 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 20:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET