Zamknij

"Zniewolona", odcinek 18 sezon 3 - STRESZCZENIE. Żadan podąża tropem Olgi [13.02]

11.02.2022 12:47

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 66. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona", odcinek 66 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 18. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 66: Streszczenie epizodu

Andriej wciąż jest na tropie Olgi, mając nadzieję, że odnajdzie Katię. Tymczasem Pawlina i Karp odbywają poważną rozmowę. Bezus zgadza się na ugodę z Makrową i pojmuje Jabłoniewskiego, który staje się głównym podejrzanym o porwanie i morderstwo Katii. Tymczasem Katierina odkrywa, że Czerwina należy znowu do Piotra. Wizyta w posiadłości sprawia, że dziewczyna przestaje czuć jakąkolwiek więź z miejscem. Łarisa informuje Katię, że kocha Piotra i w imię rodziny chce rezygnować z kariery w teatrze. W tym samym momencie u madame Makarowej pojawia się nowa postać - tajemnicza madame Gaultier.

"Zniewolona", odcinek 18 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

66. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 13 lutego 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 21:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl