Zamknij

"Zniewolona", odcinek 17 sezon 3 - STRESZCZENIE. Czerwiński zabrania żonie kontaktów z dzieckiem [13.02]

11.02.2022 12:43

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 65. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona", odcinek 65 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 17. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 65: Streszczenie epizodu

Andriej wciąż szuka Katii. Łudzi się, że Olga doprowadzi go do żony. Ona wraz z Nazarem również chcą odnaleźć dziewczynę. Tymczasem Katii udaje się wszystkich wywieść w pole i wskakuje do powozu aktora, jadącego do Nieżyna, by wrócić do Czerwinki. Żadan się wścieka i wyrzuca Nazara z pracy. Bezrobotny mężczyzna nie może znaleźć nowej posady w Kijowie, ponieważ Andriej ma ogromne wpływy. Madame Makarowa postanawia postawić ultimatum Bezusowi. Jeśli ten opuści jej lokal, ona wyda mu Jabłoniewskiego. W tym czasie Czerwiński zabrania żonie kontaktów z dzieckiem. Rogenda chce się zemścić.

"Zniewolona", odcinek 17 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

65. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 13 lutego 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 20:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl