Zamknij

"Zniewolona", odcinek 16 sezon 3 - STRESZCZENIE. Siostra Grigoria mści się na Katii [06.02]

04.02.2022 13:15

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 64. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona", odcinek 64 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 16. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 64: Streszczenie epizodu

Andriej wyrusza do Czernihowa w poszukiwaniu Katii. Kobieta chce wysłać list do biskupa, by opisać, co wyprawia się w klasztorze. Siostra Grigoria dowiaduje się, że Katia zamierza się na nią poskarżyć i mści się na niej. Tymczasem siostra Ludmiła pomaga Ksieni w ucieczce z monastyru, ale niestety plan zostaje wykryty przez przeoryszę. Dochodzi do przepychanek, w których Ksenia zostaje potrącona, upada i traci przytomność. Kobieta jest przekonana, że zabiła dziewczynę, przez co zaczynają dręczyć ją wyrzuty sumienia. Ludmiła nakłania ją do odejścia z klasztoru. Olga i Nazar postanawiają wracać do miasta. Mała Zorianka jest już zdrowa. W ich powozie ukrywa się Katia. W tym momencie w monastyrze zjawia się Żadan. W tym samym czasie Rogneda Bezus nie może zdzierżyć, że jej mąż kupił salon uciech. Boi się, że gdy sprawa wyjdzie na jaw, przestanie należeć do kijowskiej elity.

"Zniewolona", odcinek 16 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

64. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 6 lutego 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 21:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl