Zamknij

"Zniewolona", odcinek 15 sezon 3 - STRESZCZENIE. Katia ukrywa się w monastyrze [06.02]

Sergiusz Kurczuk
03.02.2022 13:15

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 63. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona", odcinek 63 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 15. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 63: Streszczenie epizodu

Katia trafia do monastyru w Czernihowie, gdzie ukrywa się po ucieczce Andrieja. W klasztorze przebywają również Olga Rodziewicz z Nazarem i malutką Zorianką. Rodzina znajduje się tam z powodu choroby dziewczynki, która zapadła na ospę wietrzną. Do wyzdrowienia dziecka nie mogą wrócić do Kojowa. Tymczasem Katierina jest świadkinią wymierzania kar siostrom zakonnym, które stosuje bezwzględna Grigoria. Zapoznaje się z młodą Ksienią, która została zmuszona przez ojca do wstąpienia do monastyru. Katia próbuje jej pomóc, ale próby przerywa przeorysza. Powiadamia Andrieja, gdzie przebywa jego żona. W tym czasie Bogdan i jego ludzie szukają ukrywającego się Stefana Jabłoniewskiego. Luba Makarowea, która zatrudnia mężczyznę jako ochroniarza, zaczyna mieć wobec niego podejrzenia. Żadan dobija targu i sprzedaje dom publiczny Jewgienijowi Bezusowi. Tymczasem Karpowi dostaje się od Pawliny za to, że był z wizytą u innej kobiety.

"Zniewolona", odcinek 15 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

63. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 6 lutego 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 20:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl