Zamknij

"Zniewolona", odcinek 14 sezon 3 - STRESZCZENIE. Andriej szuka Katii [30.01]

28.01.2022 12:56
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 62. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 62 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 14. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 62: Streszczenie epizodu

Katierina nadal znajduje się w szpitalu. Jest otumaniona lekami, ale na pomoc przybywają Olga i Stefan, którzy używają fortelu, by wyrwać ją z niewoli. Katia trafia do mieszkania Olgi, które służy jej za kryjówkę. Zrozpaczony Andriej poszukuje żony. Wszystkie powozy, które opuszczają Kijów są sprawdzane przez żandarmów Bezusa. Nazarowi udaje się znaleźć miejsce, w którym przebywa poszukiwana i informuje o tym Żadana. Olga i Stefan są jednak sprytniejsi i udaje im się wywieźć dziewczynę z miasta. Udają się do czernihowskiego klasztoru, w którym Katia szuka nowego azylu. Tymczasem Andriej znajduje kupców jednego ze swoich salonów. Są nimi Bezus i Makarowa. Żadan wchodzi z nimi w partnerstwo biznesowe. Tymczasem synowie Karpa znajdują mu nową kandydatkę na żonę - Nadieżdę. Udają się z kobietą do domu ojca. Karp stawia na szczerość i wyznaje potencjalnej kandydatce do ołtarza, że kocha Pawlinę.

"Zniewolona", odcinek 14 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

62. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 30 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 21:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl