Zamknij

"Zniewolona", odcinek 12 sezon 3 - STRESZCZENIE. Andriej okazał się stręczycielem [23.01]

21.01.2022 13:09
Zniewolona - kadr z serialu
fot. TVP/materiały prasowe

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 60. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 60 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 12. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 60: Streszczenie epizodu

Katia szuka w dokumentach potwierdzenia słów Jabłoniewskiego. Okazuje się, że Andriej wcale nie jest tak szlachetny, jak się wydawało. Swój ogromny majątek zbił na prowadzeniu domów publicznych. Tymczasem przebrany Jabłoniewski zaczyna pracę w salonie muzycznym pani Makarowej. To właśnie tam 10 lat wcześniej zabito jego ukochaną żonę Wierę. Zauważą, że współpracownik Żadana podbiera regularnie pieniądze od stręczycielek. Katia stawia męża przed faktem dokonania odkrycia źródła jego dochodów. Zaczyna grozić rozwodem. Nie wie, jak bardzo się naraża Andriejowi.

"Zniewolona", odcinek 12 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

60. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 23 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 21:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl