Zamknij

"Zniewolona", odcinek 11 sezon 3 - STRESZCZENIE. Książę Jabłoniewski opowiada swoje dzieje [23.01]

21.01.2022 13:04
Zniewolona - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 59. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 59 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 11. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 59: Streszczenie epizodu

Katierinie wysłuchuje historii życia księcia Jabłoniewskiego. Mężczyzna wspomina o swojej ukochanej żonie, która została skazana na katorgę. Zdradza też w jaki sposób został księciem Jabłoniewskim i co sprawiło, że interesuje się Andriejem. Po wysłuchaniu opowieści Katię nachodzi refleksja dotycząca ogromnego majątku jej męża. Dziewczyna postanawia zweryfikować historię opowiedzianą przez Jabłoniewskiego, w czym pomaga jej Olga.

"Zniewolona", odcinek 11 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

60. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 23 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 20:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl