Zamknij

"Zniewolona", odcinek 10 sezon 3 - STRESZCZENIE. Ginie niemy towarzysz księcia [16.01]

14.01.2022 12:34

"Zniewolona" - popularny ukraiński serial powraca na TVP. Co się wydarzy w życiu Katieriny? Podajemy streszczenie 58. odcinka serialu i szczegóły jego emisji.

Zniewolona - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

"Zniewolona", odcinek 58 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnego serialu "Zniewolona"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki ukraińskiego serialu? Prezentujemy streszczenie 10. odcinka 3. sezonu serialu "Zniewolona" i szczegóły jego emisji.

"Zniewolona", odcinek 58: Streszczenie epizodu

Żandan zlecił ochronę Katii. Ochroniarze wdają się w bójkę z Jabłoniewskim. W wyniku potyczki ginie Czerkies - niemy towarzysz księcia. Stefan ucieka w przebraniu i ukrywa się w hotelu U Prochora. Andriej udaje się z profesorem do Nazara, próbując wytłumaczyć, że jego ukochana nie spowodowała śmierci Orysi. Kowal wie jednak swoje i nie wybacza dziewczynie. Rozżalenie sprawia, że przestał interesować się swoją córką Zorianką. Katia i jej mąż obiecują, że zaopiekują się dzieckiem jak własnym potomstwem. Nazrar zaczyna rozumieć swój błąd. Odbywa się chrzest Zorianki. Podczas wydarzenia Katia zauważa w cerkwi Jabłoniewskiego. Andriej nakazuje uciekać ze świątyni. Katia wraca do szpitala, by kontynuować pracę w gabinecie zabiegowym. W placówce pojawia się Stefan, który chce odbyć z Wierbicką rozmowę. Tymczasem Łarisa żałuje nocy spędzonej z aktorem Zadunajskim. Wraca do Nieżyna, ale Piotr Czerwiński ją przepędza. Nikołaj Doroszenko prosi Jelenę o rękę i wkrótce dochodzi do zawarcia małżeństwa w Ławrze Kijowsko-Peczerskiej. W tym samym czasie Pawlina próbuje zbliżyć się do Karpa i jego potomstwa. Okazuje się, że to był błąd. Nieprzyjemna atmosfera sprawia, że kobieta czuje żal i rozczarowanie.

"Zniewolona", odcinek 10 sezon 3: Gdzie i kiedy oglądać?

58. odcinek serialu "Zniewolona" będzie można obejrzeć w niedzielę, 16 stycznia 2022 roku. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 21:15 na kanale TVP1.

RadioZET.pl/Teleman.pl