Zamknij

"Zniewolona 4": Mikołaj Roznerski nie dokończył pracy na planie serialu. Co dalej z produkcją?

07.03.2022 16:04

"Zniewolona" to popularny w Polsce ukraiński serial. W kolejnym sezonie miał się pojawić Mikołaj Roznerski, znany z "M jak miłość". Aktor jednak nie dokończył pracy na planie z powodu wojny. Jaki los czeka "Zniewoloną" i co z czwartym sezonem? Podajemy szczegóły.

Mikołaj Roznerski
fot. Andrzej Iwanczuk/REPORTER/East News

"Zniewolona 4": Mikołaj Roznerski nie dokończył pracy na planie serialu. Wszystko to z powodu inwazji wojsk rosyjskich na Ukrainę. Polski aktor zdradził, na jakim etapie prac był. Co dalej z produkcją?

Zobacz także: Zmiany w "M jak miłość" i innych ważnych serialach TVP w ramach solidarności z Ukrainą

"Zniewolona 4": Mikołaj Roznerski nie dokończył pracy na planie serialu. Co dalej z produkcją?

"Zniewolona" to ukraiński serial, który do tej pory doczekał się trzech sezonów. Rozpoczęły się już prace na planie kontynuacji popularnego w Polsce serialu. Jedną z gwiazd produkcji jest Mikołaj Roznerski, aktor kojarzony przede wszystkim z rolą w serialu "M jak miłość". Z powodu wojny w Ukrainie przerwano prace nad "Zniewoloną 4". 

Fundacja Radia ZET prowadzi akcję pomocową dla osób z Ukrainy

Aktor przyznał, że nakręcił serię odcinków, a do tego zżył się z ekipą z planu. Mikołaj Roznerski wciela się w Grigorija Czerwińskiego, czyli czarny charakter. Bohater nie ma skrupułów i zrobi wszystko, by pogrążyć główną bohaterkę, czyli Katerinę. Na ten moment prace zostały wstrzymane do odwołania i nie jest pewne, jaki los spotka popularną produkcję. 

loader

Mikołaj Roznerski nie zdradza, co się stanie z serialem, ale apeluje, by pomagać Ukraińcom, którzy znaleźli się w strasznej i trudnej sytuacji. 

"Zniewolona": gdzie i kiedy oglądać serial?

Serial "Zniewolona" nie będzie obecnie dostępny w Polsce. Telewizja Polska wyświetliła już cały trzeci sezon produkcji.

Zobacz także: Jaki serial będzie emitowany zamiast "Elif"? TVP podaje szczegóły

RadioZET.pl/Fakt.pl

Rozlicz PIT i przekaż 1 procent Fundacji Radia ZET