Zamknij

Netflix kasuje kolejny popularny serial po jednym sezonie. Czy platforma nie lubi łyżwiarzy? [WIDEO]

18.11.2021 12:35

„Na tafli marzeń” to kolejna produkcja Netflixa, która zostaje skasowana po zaledwie jednym sezonie. Co ciekawe – to już druga w przeciągu kilku lat opowieść o łyżwiarzach, z którą szefowie platformy obeszli się tak obcesowo.

Zero Chill - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Netflix

„Na tafli marzeń” (org. „Zero Chill”) to brytyjsko-kanadyjski serial młodzieżowy Netflixa. Opowiada historię piętnastoletniej Kayli, która przeprowadza się wraz z rodziną z Wlk. Brytanii do Kanady, gdzie trafia do nietypowej szkoły. Placówka edukacyjna słynie bowiem ze swojej drużyny łyżwiarzy figurowych, a Kayla pragnie za wszelką cenę dołączyć do zespołu i osiągać jak największe sukcesy.

„Na tafli marzeń” opowiada więc o wzlotach i upadkach młodej adeptki sztuki łyżwiarstwa, a także przedstawia serię problemów bohaterki, związanych z wchodzeniem w dorosłość.

„Na tafli marzeń” skasowane przez Netflix. To nie jedyny serial o łyżwiarstwie potraktowany tak okrutnie

Co ciekawe – na początku 2020 roku Netflix w podobny sposób potraktował inny serial młodzieżowy, podejmujący temat łyżwiarstwa figurowego. Mowa o „Spinning Out”, w którym główną rolę grała znana z serii „Więzień Labiryntu” Kayla Scodelario. Tamtem amerykański serial również nie zyskał wystarczającej widowni, aby móc być kontynuowanym.

„Na tafli marzeń” – zwiastun

Serial reklamowany był następującym zwiastunem:

loader

„Na tafli marzeń” – gdzie oglądać skasowany przez Netflixa serial?

Wszystkie odcinki 1. sezonu serialu są wciąż dostępne na platformie streamingowej Netflix. Kasacja tytułu oznacza w tym wypadku, że nie powstaną kolejne odcinki serialu.

Czytaj także: Produkcje, które niedługo znikną z Netflixa. To ostatni dzwonek, by je zobaczyć [LISTA]

RadioZET.pl/Deadline