Zamknij

„Zbrodnie po sąsiedzku“: zwiastun 2. sezonu hitu Disney+ [WIDEO]

15.06.2022 11:05
Zbrodnie po sąsiedzku - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Disney+

„Zbrodnie po sąsiedzku“ to nowy serial kryminalny w gwiazdorskiej obsadzie. Pierwszy sezon właśnie zadebiutował na polskim Disney+, a już teraz platforma zaprezentowała zwiastun nowych odcinków. Czego możemy spodziewać się po 2. sezonie, nominowanego do Złotego Globa serialu? Kiedy premiera?

„Zbrodnie po sąsiedzku” (org.  „Only Murders in the building“) to kryminalna propozycja amerykańskiej platformy Hulu, prezentowana na świecie także na Disney+. Serial zadebiutował w Polsce 14 czerwca, wraz z oficjalnym startem serwisu w naszym kraju. To opowieść o trojce sąsiadów, którzy zaprzyjaźniają się, bo wszyscy mają obsesję na punkcie gatunku true crime, czyli dramatycznych opowieści o prawdziwych zbrodniach. Jakież jest ich zdziwienie, gdy okazuje się, że jedna z takich spraw rozgrywa się w ich własnym budynku.

Drugi sezon rozpoczyna się w dramatyczny sposób – to właśnie bowiem trójka naszych bohaterów znajduje się w centrum podejrzeń najnowszej zbrodni, która miała miejsce w ich budynku mieszkalnym. Służby porządkowe zaczynają przyglądać się ich dziwnemu zachowaniu, które tak bawiło i wciągało widzów w pierwszym sezonie. Z zewnątrz wyglądało to jednak nad wyraz podejrzanie. Jak teraz bohaterowie poradzą sobie z cieniem podejrzeń, który został na nich rzucony? Przekonajcie się, oglądając nowe odcinki „Zbrodni po sąsiedzku”. 

„Zbrodnie po sąsiedzku”, sezon 2 – zwiastun

Nowe odcinki serialu reklamowane są następującym zwiastunem:

Dla przypomnienia – premierowa seria reklamowana była tak:

„Zbrodnie po sąsiedzku” – twórcy i obsada

Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Steve Martin, nominowany za swoją rolę w serialu do Złotego Globa, aktorkę i piosenkarkę Selenę Gomez oraz aktora i komika Martina Shorta.

„Zbrodnie po sąsiedzku”, sezon 2 – kiedy premiera?

Nowe odcinki serialu zadebiutują na platformie Disney+ już 28 czerwca.

RadioZET.pl/Entertainment Weekly/YouTube

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+