Zamknij

„Zbrodnie po sąsiedzku”: serial kryminalny dostępny na Disney+ otrzyma trzeci sezon [WIDEO]

12.07.2022 14:08
Zbrodnie po sąsiedzku - kadr z serialu
fot. materiały prasowe Hulu/Disney+

„Zbrodnie po sąsiedzku”: hit Hulu i Disney+ z Seleną Gomez i Stevem Martinem otrzyma trzeci sezon. Właśnie ogłoszono zamówienie nowych odcinków serialu komediowo-kryminalnego. Kiedy premiera?

„Zbrodnie po sąsiedzku” (org. „Only Murders in the building”) to hit platformy streamingowej Disney+. Produkcja, emitowana w Stanach, przez siostrzaną platformę Hulu, została nominowana do trzech Złotych Globów, w tym za najlepszy serial komediowy. Produkcja, emitowana od sierpnia 2021 roku, opowiada o trójce sąsiadów, którzy są fanami programów typu „true crime”, opowiadających o prawdziwych zbrodniach, które rozgrywają się tuż pod nosami niczego niepodejrzewających ludzi. Bohaterowie są przekonani, że w ich budynku również dochodzi do niestworzonych zbrodni. Postanawiają więc rozpocząć własne śledztwo, by odkryć, kto stoi za zbrodniami, które rozgrywają się „po sąsiedzku”.

Produkcja chwalona jest przede wszystkim za humor oraz doskonałe role całego tercetu aktorów: Steve Martin oraz Martin Short nominowani byli za swoje role do Złotych Globów, a aktorka i piosenkarka Selena Gomez chwalona jest za wyjątkowe komediowe zdolności, które wreszcie pokazuje na ekranie.

„Zbrodnie po sąsiedzku” dostaną 3. sezon 

Serial Hulu i Disney+ zostanie wznowiony na 3. sezon, poinformowali dziennikarze amerykańskiego portalu Variety. Na razie nie wiadomo jednak, kiedy dokładnie ruszą prace nad nowymi odcinkami. Istnieje jednak spore prawdopodobienstwo, że nowe odcinki zobaczymy w przyszłym roku.

„Zbrodnie po sąsiedzku“ – zwiastun serialu 

Produkcja reklamowana jest następującym zwiastunem:

„Zbrodnie po sąsiedzku“ – twórcy i obsada

Pomysłodawcami serialu są: Steve Martin i John Hoffman. Na ekranie zobaczymy zaś takich aktorów i aktorki jak: Steve Martin, nominowany za swoją rolę w serialu do Złotego Globa, aktorkę i piosenkarkę Selenę Gomez oraz aktora i komika Martina Shorta.

Czytaj także: Złote Lwy 2022: wiemy, jakie filmy powalczą o najwyższy laur festiwalu filmowego w Gdyni [LISTA]

RadioZET.pl/Variety/IMDB/YouTube

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.