Zamknij

„Zapukaj do moich drzwi” – odcinki 45-47 – STRESZCZENIE. Wyznanie podczas karaoke [27.01-01.02]

20.01.2022 10:17
Zapukaj do moich drzwi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe WP TV

„Zapukaj do moich drzwi” to nowy serialowy hit z Turcji. Produkcja emitowana przez WP TV cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

Zapukaj do moich drzwi” to nowa propozycja dla fanów telenowel. Turecki serial, emitowany oryginalnie przez stację Fox okazał się ogromnym sukcesem nie tylko w kraju, ale także i na świecie. Historia młodej dziewczyny, która marzy o lepszej karierze, więc zapisuje się do prestiżowej szkoły, ale przypadkiem traci stypendium. Kiedy jednak młody spadkobierca fortuny decyduje się jej pomóc, nie waha się skorzystać z oferty. Nawet, jeśli to oznacza, że mimo braku chemii, będzie musiała udawać jego narzeczoną.

Serial składa się oryginalnie z 52 odcinków, z których każdy trwa od 1,5 do 2 godzin i w takiej formie emitowany był głównie w Turcji. W Polsce oraz w większości z 50 krajów, w których serial cieszy się niesłabnącą popularności, produkcja emitowana jest w segmentach 30-minutowych, co daje łącznie 161 odcinków. W tej formie prezentowany jest także na WP TV, dlatego nasze streszczenie dotyczyć będą 3 odcinków na raz.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 45, 46, 47 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu „Zapukaj do moich drzwi”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 45, 46 i 47 serialu „Zapukaj do moich drzwi” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 45, 46, 47 – STRESZCZENIE

Streszczenie odcinków 45, 46 i 47 serialu „Zapukaj do moich drzwi” prezentuje się następująco:

Serkanem targają skrajne emocje, gdy na obozowisku spotyka Edę. Znienacka mężczyzna jest troskliwy i opiekuńczy, co zwraca uwagę dziewczyny. Zaczyna wręcz podejrzewać, że jest jakiś inny powód, dla którego Serkan postanowił z nią zerwać, poza tym, który sam deklarował wcześniej. Gdy Eda ma wypadek w lesie, podczas którego mocno uderza się w głowę, orientuje się, że nie powinna spać do rana, aby nie tracić w ten sposób przytomności, aż uzyska pomoc medyczną. Serkan decyduje się jej pomóc i zabiera ją do swojego letniego domku, gdzie razem spędzają czas.

Mimo wszystko Serkan próbuje przyzwyczaić się do rozstania z kobietą i nauczyć panować nad emocjami, które wywijają fikołki za każdym razem, gdy widzi Edę w towarzystwie Efe. Dostrzega też, że dziewczyna ma wątpliwości w sprawie prawdziwego powodu ich zerwania.

W ramach firmowej integracji mężczyźni biorą udział w meczu, zaś kobiety urządzają sobie wieczór karaoke. Finalnie mężczyźni lądują na imprezie kobiet, gdzie nieoczekiwanie wszyscy zaczynają otwierać przed sobą serca i zwierzać się ze swoich myśli. W tych warunkach Serkanowi znacznie trudniej będzie ukrywać swoją miłość do Edy.

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Zapukaj do moich drzwi” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Zapukaj do moich drzwi” będą emitowane na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.50. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej WP Pilot.

Emisja odcinków 45-47 zaplanowana jest w dniach: 27 stycznia – 1 lutego: odcinek 45 w czwartek 27 stycznia, odcinek 46 w poniedziałek 31 stycznia, a 47. we wtorek 1 luego 2022.

Czytaj także: „Instrukcja kochania”: miłość oczami popularnej vlogerki. Nowy serial TV4 [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe WP TV/Teleman.pl/IMDB