Zamknij

„Zapukaj do moich drzwi” – odcinki 42-44 – STRESZCZENIE. Serkan porzuca Edę [24-26.01]

19.01.2022 13:11
Zapukaj do moich drzwi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe WP TV

„Zapukaj do moich drzwi” to nowy serialowy hit z Turcji. Produkcja emitowana przez WP TV cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

„Zapukaj do moich drzwi” to nowa propozycja dla fanów telenowel. Turecki serial, emitowany oryginalnie przez stację Fox okazał się ogromnym sukcesem nie tylko w kraju, ale także i na świecie. Historia młodej dziewczyny, która marzy o lepszej karierze, więc zapisuje się do prestiżowej szkoły, ale przypadkiem traci stypendium. Kiedy jednak młody spadkobierca fortuny decyduje się jej pomóc, nie waha się skorzystać z oferty. Nawet, jeśli to oznacza, że mimo braku chemii, będzie musiała udawać jego narzeczoną.

Serial składa się oryginalnie z 52 odcinków, z których każdy trwa od 1,5 do 2 godzin i w takiej formie emitowany był głównie w Turcji. W Polsce oraz w większości z 50 krajów, w których serial cieszy się niesłabnącą popularności, produkcja emitowana jest w segmentach 30-minutowych, co daje łącznie 161 odcinków. W tej formie prezentowany jest także na WP TV, dlatego nasze streszczenie dotyczyć będą 3 odcinków na raz.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 42, 43 i 44 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu „Zapukaj do moich drzwi”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 42, 43 i 44 serialu „Zapukaj do moich drzwi” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 42, 43, 44 – STRESZCZENIE

Streszczenie odcinków 42, 43 i 44 serialu „Zapukaj do moich drzwi” prezentuje się następująco: 

Serkan porzuca Edę. Dziewczyna jest zdruzgotana. Decyduje się jednak wyjechać sama do Włoch i ukończyć edukację. Kiedy jednak dowiaduje się, że darczyńcą jej stypendium jest jej babcia, a jej ciotka pośrednikiem całej sprawy, zmienia zdanie. Jej stosunki z rodziną ulegają pogorszeniu. Dziewczyna nie pozwoli, aby ktoś tak ingerował w jej życie.

Efe dowiaduje się, że Eda nie przychodzi już do pracy. Postanawia więc zaproponować jej pracę u siebie. Mówi jej, że może pracować bezpośrednio pod jego kierownictwem i nie musi mieć w ogóle do czynienia z Serkanem Bolatem. Z początku Eda zastanawia się co zrobić. Boi się bowiem przychodzić do tego samego budynku, w którym pracuje mężczyzna, bo istnieje duża szansa, że przypadkiem na niego wpadnie. Wtedy jednak przypomina sobie, co niedawno sobie postanowiła: to ona sama jest panią swojego losu i określa bieg swojego życia. Jest niezależna i gotowa do nowych wyzwań. Przyjmuje więc ofertę.

Gdy pierwszego dnia Serkan widzi Edę w budynku, zaczyna wariować. Wydawało mu się, że na zawsze usunął ją ze swojego życia, a nagłe jej pojawienie się tak blisko, mąci mu w głowie. Nic jednak nie może zrobić, bo Eda już dla niego nie pracuje. Jest w teamie Efe. Od tego momentu między Serkanem a Edą zaczyna się „zimna wojna”. Osoby w biurze są zdezorientowane tym, co dzieje się między byłymi kochankami. Eda napawa się swoją obojętnością, ukazywaną wobec Serkana. Jej postawa doprowadza mężczyznę do szału, a ona czyta to jako swoją słodką zemstę. 

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku.

Zapukaj do moich drzwi” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Zapukaj do moich drzwi” będą emitowane na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.50. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej WP Pilot.

Emisja odcinków 39-41 zaplanowana jest w dniach: 24-26 stycznia: odcinek 42 w poniedziałek 24 stycznia, odcinek 43 we wtorek 25 stycznia, a 44. w środę 26 stycznia 2022.

Czytaj także: „Instrukcja kochania”: miłość oczami popularnej vlogerki. Nowy serial TV4 [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe WP TV/Teleman.pl/IMDB