Zamknij

„Zapukaj do moich drzwi” – odcinki 39-41 – STRESZCZENIE. Serkan wyjedzie za Edą do Włoch? [18-20.01]

14.01.2022 11:51

„Zapukaj do moich drzwi” to nowy serialowy hit z Turcji. Produkcja emitowana przez WP TV cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

Zapukaj do moich drzwi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe WP TV

Zapukaj do moich drzwi” to nowa propozycja dla fanów telenowel. Turecki serial, emitowany oryginalnie przez stację Fox okazał się ogromnym sukcesem nie tylko w kraju, ale także i na świecie. Historia młodej dziewczyny, która marzy o lepszej karierze, więc zapisuje się do prestiżowej szkoły, ale przypadkiem traci stypendium. Kiedy jednak młody spadkobierca fortuny decyduje się jej pomóc, nie waha się skorzystać z oferty. Nawet, jeśli to oznacza, że mimo braku chemii, będzie musiała udawać jego narzeczoną.

Serial składa się oryginalnie z 52 odcinków, z których każdy trwa od 1,5 do 2 godzin i w takiej formie emitowany był głównie w Turcji. W Polsce oraz w większości z 50 krajów, w których serial cieszy się niesłabnącą popularności, produkcja emitowana jest w segmentach 30-minutowych, co daje łącznie 161 odcinków. W tej formie prezentowany jest także na WP TV, dlatego nasze streszczenie dotyczyć będą 3 odcinków na raz.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 39, 40, 41 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu „Zapukaj do moich drzwi”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 39, 40 i 41 serialu „Zapukaj do moich drzwi” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 39, 40, 41 – STRESZCZENIE

Streszczenie odcinków 39, 40 i 41 serialu „Zapukaj do moich drzwi” prezentuje się następująco:

Eda informuje ciotkę oraz przyjaciół, że Serkan zdecydował się wyjechać do Włoch razem z nią. Dziewczyna jest bardzo podekscytowana z tego powodu. Widać, że jest szczęśliwa i zakochana.

Serkan tymczasem dowiaduje się o zaskakujących powiązaniach między swoją rodziną a familią Edy. Oświadcza jednak, że nic nie może rozdzielić go z ukochaną i sprzeciwia się woli członków własnej rodziny. Pragnie jeszcze bardziej zbliżyć się do kobiety. Decyduje się nawet odłożyć pracę i spędzić dzień sam na sam z ukochaną. Okazuje się, że nie był to jednak najlepszy pomył. Podczas dnia spędzonego poza biurem, w placówce panuje wielkie zamieszanie. Leyla szaleje od ilości telefonów, a pracownicy wpadają w panikę. Fakt, że Efe pomaga Selin zapanować nad sytuacją, a także że zostaje później chwalony przez innych za swoją chęć do niesienia pomocy, doprowadza Serkana do szaleństwa.

Efe organizuje towarzyski posiłek dla pracowników. Podczas kolacji, w której bierze udział cały zespół, wszyscy dobrze się bawią. Nie brakuje jednak rywalizacji. Serkan chcąc bowiem pokazać swoją lojalność wobec Edy, wyznaje jej całą prawdę. To wyznanie nie będzie jednak łatwe.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku. 

Zapukaj do moich drzwi” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Zapukaj do moich drzwi” będą emitowane na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.50. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej WP Pilot.

Emisja odcinków 39-41 zaplanowana jest w dniach: 18-20 stycznia: odcinek 39 we wtorek 18 stycznia, odcinek 40 w środę 19 stycznia, a 41. w czwartek 20 stycznia 2022.

Czytaj także: "Jak poznałam waszego ojca": nowa zapowiedź serialu z Hilary Duff [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe WP TV/Teleman.pl/IMDB