Zamknij

„Zapukaj do moich drzwi” – odcinki 36-38 – STRESZCZENIE. Akman sieje postrach [12-17.01.22]

10.01.2022 11:51

„Zapukaj do moich drzwi” to nowy serialowy hit z Turcji. Produkcja emitowana przez WP TV cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

Zapukaj do moich drzwi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe TVP

„Zapukaj do moich drzwi” to nowa propozycja dla fanów telenowel. Turecki serial, emitowany oryginalnie przez stację Fox okazał się ogromnym sukcesem nie tylko w kraju, ale także i na świecie. Historia młodej dziewczyny, która marzy o lepszej karierze, więc zapisuje się do prestiżowej szkoły, ale przypadkiem traci stypendium. Kiedy jednak młody spadkobierca fortuny decyduje się jej pomóc, nie waha się skorzystać z oferty. Nawet jeśli to oznacza, że mimo braku chemii, będzie musiała udawać jego narzeczoną.

Serial składa się oryginalnie z 52 odcinków, z których każdy trwa od 1,5 do 2 godzin i w takiej formie emitowany był głównie w Turcji. W Polsce oraz w większości z 50 krajów, w których serial cieszy się niesłabnącą popularności, produkcja emitowana jest w segmentach 30-minutowych, co daje łącznie 161 odcinków. W tej formie prezentowany jest także na WP TV, dlatego nasze streszczenie dotyczyć będą 3 odcinków na raz.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 36, 37 i 38 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu „Zapukaj do moich drzwi”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 36, 37 i 38 serialu „Zapukaj do moich drzwi” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 36, 37, 38 – STRESZCZENIE

Streszczenie odcinków 36, 37 i 38 serialu „Zapukaj do moich drzwi” prezentuje się następująco:

Selin, myśląc, że wkrótce wyjdzie za mąż, nierozsądnie oddała część swoich udziałów w firmę. Nieoczekiwane pojawienie się partnera biznesowego, Efe Akmana, było dla wszystkich bardzo zaskakujące. Serkan musi więc walczyć, aby odebrać akcje Selin. Alptekin próbuje natomiast przyznać się do swojego błędu Serkanowi. Bardzo chciałby już o nim zapomnieć, ale nie uda mu się to, jeśli wcześniej nie spróbuje wyjaśnić sytuacji. Po zobaczeniu Edy i Serkana doznaje szoku. Gdy jest bliski wyznania prawdy synowi, jego zdrowie daje o sobie znać, co uniemożliwia mu przyznanie się do winy.

Serkan tymczasem pokonuje kolejne przeszkody w życiu osobistym i w pracy. Eda chce przy nim być i go wspierać. Ich wzajemne przyciąganie daje mężczyźnie siłę do pokonania wszystkich przeszkód.

loader

Chcesz być na bieżąco? Dołącz do grupy "Filmy i seriale - newsy i dyskusje fanów" na Facebooku. 

Zapukaj do moich drzwi” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Zapukaj do moich drzwi” będą emitowane na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.50. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej WP Pilot.

Emisja odcinków 36-38 zaplanowana jest w dniach: 12 – 17 stycznia: odcinek 36 w środę 12 stycznia, odcinek 37 w czwartek 13 stycznia, a 38. w poniedziałek 17 stycznia 2022.

Czytaj także: "The Crown" sezon 5: wiemy, kto zagra kochanka księżnej Diany [ZDJĘCIE]

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe WP TV/Teleman.pl/IMDB