Zamknij

„Zapukaj do moich drzwi” – odcinki 160-161– STRESZCZENIE FINAŁOWYCH odcinków serialu [17-18.08]

16.08.2022 13:01

„Zapukaj do moich drzwi” to nowy serialowy hit z Turcji. Produkcja emitowana przez WP TV cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

Zapukaj do moich drzwi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe WP TV

Zapukaj do moich drzwi” to nowa propozycja dla fanów telenowel. Turecki serial, emitowany oryginalnie przez stację Fox okazał się ogromnym sukcesem nie tylko w kraju, ale także i na świecie. Historia młodej dziewczyny, która marzy o lepszej karierze, więc zapisuje się do prestiżowej szkoły, ale przypadkiem traci stypendium. Kiedy jednak młody spadkobierca fortuny decyduje się jej pomóc, nie waha się skorzystać z oferty. Nawet, jeśli to oznacza, że mimo braku chemii, będzie musiała udawać jego narzeczoną.

Serial składa się oryginalnie z 52 odcinków, z których każdy trwa od 1,5 do 2 godzin i w takiej formie emitowany był głównie w Turcji. W Polsce oraz w większości z 50 krajów, w których serial cieszy się niesłabnącą popularności, produkcja emitowana jest w segmentach 30-minutowych, co daje łącznie 161 odcinków. W tej formie prezentowany jest także na WP TV, dlatego nasze streszczenie dotyczyć będą 3 odcinków na raz.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 160-161 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu „Zapukaj do moich drzwi”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 160-161 serialu „Zapukaj do moich drzwi” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 160-161 – STRESZCZENIE

Jak wynika z informacji prasowych WP TV streszczenie odcinków 160-161 serialu „Zapukaj do moich drzwi” prezentuje się następująco:

Eda i Serkan jadą razem do chatki w lesie, aby w końcu spędzić trochę czasu samotnie, z dala od zgiełku miasta. Nieszczęśliwie ich samochód utknął na drodze, dokładnie w momencie w którym Eda zaczęła odczuwać bóle porodowe. Kobieta chce, aby to Serkan przeprowadził jej poród, a on jest zdeterminowany w jakiś sposób przetransportować ją do szpitala. Traf chce, że w placówce medycznej wszyscy na nich już czekają. W jakich warunkach dojdzie do porodu? Finałowe odcinki serialu zapewniają masę wrażeń dla wszystkich fanów serialu.

loader

Zapukaj do moich drzwi” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Zapukaj do moich drzwi” będą emitowane na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.50. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej WP Pilot.

Emisja odcinków 160-161 zaplanowana jest w dniach: 17-18 sierpnia: odcinek 160 w środę 17 sierpnia, a odcinek 161 w czwartek 18 sierpnia 2022 roku.

Co ciekawe – już od poniedziałku 22 sierpnia serial będzie ponownie emitowany, od początku, po dwa odcinki w paśmie 11.55 i 12.55.

Czytaj także: „Bones and All”: Timothee Chalamet pokazał pierwszy zwiastunem nowego filmu Luki Guadagnino [WIDEO]

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe WP TV/Teleman.pl/IMDB

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.