Zamknij

„Zapukaj do moich drzwi” – odcinki 156-159– STRESZCZENIE. Serkan chce poznać płeć dziecka [10-16.08]

Michał Kaczoń
10.08.2022 09:27

„Zapukaj do moich drzwi” to nowy serialowy hit z Turcji. Produkcja emitowana przez WP TV cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

Zapukaj do moich drzwi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe WP TV

Zapukaj do moich drzwi” to nowa propozycja dla fanów telenowel. Turecki serial, emitowany oryginalnie przez stację Fox okazał się ogromnym sukcesem nie tylko w kraju, ale także i na świecie. Historia młodej dziewczyny, która marzy o lepszej karierze, więc zapisuje się do prestiżowej szkoły, ale przypadkiem traci stypendium. Kiedy jednak młody spadkobierca fortuny decyduje się jej pomóc, nie waha się skorzystać z oferty. Nawet, jeśli to oznacza, że mimo braku chemii, będzie musiała udawać jego narzeczoną.

Serial składa się oryginalnie z 52 odcinków, z których każdy trwa od 1,5 do 2 godzin i w takiej formie emitowany był głównie w Turcji. W Polsce oraz w większości z 50 krajów, w których serial cieszy się niesłabnącą popularności, produkcja emitowana jest w segmentach 30-minutowych, co daje łącznie 161 odcinków. W tej formie prezentowany jest także na WP TV, dlatego nasze streszczenie dotyczyć będą 3 odcinków na raz.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 156-159 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu „Zapukaj do moich drzwi”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 156, 157, 158 i 159 serialu „Zapukaj do moich drzwi” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 156-159 – STRESZCZENIE

Jak wynika z informacji prasowych WP TV streszczenie odcinków 156, 157, 158 i 159 serialu „Zapukaj do moich drzwi” prezentuje się następująco:

Eda jest już w czwartym miesiącu ciąży. Serkan nie może się doczekać, by poznać płeć dziecka, ale Eda prosi go, aby pozostało to dla nich niespodzianką. Serkan udaje, że akceptuje tę sytuację, ale tak naprawdę zżera go ciekawość i zrobi niemal wszystko, aby dowiedzieć się, jakiej płci będzie dziecko, którego się spodziewają. Sytuacja nie jest zbyt wesoła dla małej Kiraz, która zaczyna być zazdrosna o nienarodzone rodzeństwo.

 

loader

Zapukaj do moich drzwi” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Zapukaj do moich drzwi” będą emitowane na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.50. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej WP Pilot.

Emisja odcinków 156-159 zaplanowana jest w dniach: 10-16 sierpnia: odcinek 156 w środę 10 sierpnia, odcinek 157 w czwartek 11 sierpnia, odcinek 158 w poniedziałek 15 sierpnia , a odcinek 159 we wtorek 16 sierpnia 2022 roku.

Czytaj także: "Bullet Train": Oceniamy rozpędzony film akcji z Bradem Pittem [RECENZJA]

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe WP TV/Teleman.pl/IMDB

Inni Ludzie - kadr z filmu
12 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Warner Bros.