Zamknij

„Zapukaj do moich drzwi” – odcinki 109-111 – STRESZCZENIE. Selin jest w ciąży? [19-24.05]

13.05.2022 12:11
Zapukaj do moich drzwi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe WP TV

„Zapukaj do moich drzwi” to nowy serialowy hit z Turcji. Produkcja emitowana przez WP TV cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

Zapukaj do moich drzwi” to nowa propozycja dla fanów telenowel. Turecki serial, emitowany oryginalnie przez stację Fox okazał się ogromnym sukcesem nie tylko w kraju, ale także i na świecie. Historia młodej dziewczyny, która marzy o lepszej karierze, więc zapisuje się do prestiżowej szkoły, ale przypadkiem traci stypendium. Kiedy jednak młody spadkobierca fortuny decyduje się jej pomóc, nie waha się skorzystać z oferty. Nawet, jeśli to oznacza, że mimo braku chemii, będzie musiała udawać jego narzeczoną.

Serial składa się oryginalnie z 52 odcinków, z których każdy trwa od 1,5 do 2 godzin i w takiej formie emitowany był głównie w Turcji. W Polsce oraz w większości z 50 krajów, w których serial cieszy się niesłabnącą popularności, produkcja emitowana jest w segmentach 30-minutowych, co daje łącznie 161 odcinków. W tej formie prezentowany jest także na WP TV, dlatego nasze streszczenie dotyczyć będą 3 odcinków na raz.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 109-111 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu „Zapukaj do moich drzwi”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 109, 110 i 111 serialu „Zapukaj do moich drzwi” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 109-111– STRESZCZENIE

Jak wynika z informacji prasowych WP TV streszczenie odcinków 109, 110 i 111 serialu „Zapukaj do moich drzwi” prezentuje się następująco:

Eda dowiaduje się o ciąży Selin. W wyniku tej rewelacji postanawia opuścić Serkana. Mężczyzna jest zaskoczony, a wręcz zszokowany zachowaniem kobiety. Mimo tego stara zatrzymać swoją miłość. Tym razem to Serkan będzie walczył o Edę. W wyniku działań mężczyzny, Eda zaczyna zastanawiać się, czy Selin rzeczywiście spodziewa się dziecka, czy może wszystko to to kolejna gra, by rozdzielić kochanków? Jaka jest prawda? Rozpoczyna się kolejne prywatne śledztwo. 

Zapukaj do moich drzwi” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Zapukaj do moich drzwi” będą emitowane na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.50. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej WP Pilot.

Emisja odcinków 106-108 zaplanowana jest w dniach: 19-24 maja: odcinek 109 w czwartek 19 maja, odcinek 110 w poniedziałek 23 maja, a odcinek 111 we wtorek 24 maja 2022.

Czytaj także: „Good Life” z powodu „lil’ bit of sunshine”, czyli o koncercie OneRepublic na Torwarze [RELACJA]

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe WP TV/Teleman.pl/IMDB