Zamknij

„Zapukaj do moich drzwi” – odc.133-135 – STRESZCZENIE. Eda i Serkan zamieszkują razem [30.06-05.07]

30.06.2022 11:00
Zapukaj do moich drzwi - kadr z serialu
fot. materiały prasowe WP TV

„Zapukaj do moich drzwi” to nowy serialowy hit z Turcji. Produkcja emitowana przez WP TV cieszy się ogromną popularnością na całym świecie. Co wydarzy się w najnowszych odcinkach serialu?

Zapukaj do moich drzwi” to nowa propozycja dla fanów telenowel. Turecki serial, emitowany oryginalnie przez stację Fox okazał się ogromnym sukcesem nie tylko w kraju, ale także i na świecie. Historia młodej dziewczyny, która marzy o lepszej karierze, więc zapisuje się do prestiżowej szkoły, ale przypadkiem traci stypendium. Kiedy jednak młody spadkobierca fortuny decyduje się jej pomóc, nie waha się skorzystać z oferty. Nawet, jeśli to oznacza, że mimo braku chemii, będzie musiała udawać jego narzeczoną.

 

Serial składa się oryginalnie z 52 odcinków, z których każdy trwa od 1,5 do 2 godzin i w takiej formie emitowany był głównie w Turcji. W Polsce oraz w większości z 50 krajów, w których serial cieszy się niesłabnącą popularności, produkcja emitowana jest w segmentach 30-minutowych, co daje łącznie 161 odcinków. W tej formie prezentowany jest także na WP TV, dlatego nasze streszczenie dotyczyć będą 3 odcinków na raz.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 133-135 – STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowych odcinkach serialu „Zapukaj do moich drzwi”? Kiedy będzie można obejrzeć nowy odcinek i o której godzinie? Streszczamy odcinki nr 133, 143 i 135serialu „Zapukaj do moich drzwi” i przedstawiamy szczegółowe informacje dotyczące ich emisji.

„Zapukaj do moich drzwi”, odc. 133-135 – STRESZCZENIE

Jak wynika z informacji prasowych WP TV streszczenie odcinków 133, 134 i 135 serialu „Zapukaj do moich drzwi” prezentuje się następująco: 

Eda, Serkan i Kiraz decydują się na próbę i przez jakiś czas zamieszkać razem pod jednym dachem. Serkan jest tak wniebowzięty perspektywą mieszkania z ukochanymi osobami, że zrobi wszystko, aby tak zostało już na zawsze. Eda mówi, że zgodziła się na wspólne mieszkanie ze względu na dobro Kiraz, ale sama też zaczyna ponownie ulegać miłości do mężczyzny. Gdy kobiety starają się stać się prawdziwą rodziną, dochodzi do nieoczekiwanego zdarzenia, które zmieni ich spojrzenie na siebie nawzajem. Czy ta trudna sytuacja zbliży ich bardziej do siebie, czy jednak ostatecznie oddali? Losy wspólnej przyszłości wciąż się ważą.

Zapukaj do moich drzwi” – gdzie i kiedy oglądać?

Kolejne odcinki serialu „Zapukaj do moich drzwi” będą emitowane na antenie WP TV od poniedziałku do czwartku o godzinie 19.50. Dotychczasowe odcinki serialu dostępne są także na platformie streamingowej WP Pilot.

Emisja odcinków 133-135 zaplanowana jest w dniach: 30 czerwca-5 lipca: odcinek 133 w czwartek 30 czerwca, odcinek 134 w poniedziałek 4 lipca, a odcinek 135 we wtorek 5 lipca 2022 roku.

Czytaj także: „Tytus, Romek i A’Tomek“: powstanie nowy film animowany. Rozmawiamy z twórcami [WYWIAD]

Źródło: Radiozet.pl/materiały prasowe WP TV/Teleman.pl/IMDB

 

Disney+ - logo
10 Zobacz galerię
fot. materiały prasowe Disney+