Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 73 - STRESZCZENIE. Ender zostaje żoną Alihana [7.10]

06.10.2022 08:41

Streszczenie 73. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Ender zostaje żoną Alihana. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu Zakazany owoc/YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 73 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 73. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 73: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 73. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zeynep chce przyjąć oświadczyny Alihana. Nieoczekiwania zjawia Ender, która mówi, że poślubiła Alihana. Zerrin dostaje zawału. Na jaw wychodzi, że nie doszło do kradzieży biżuterii, a Yildiz prosi Halita, by przyjął do pracy Aysel.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 73: Gdzie i kiedy oglądać?

73. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 7 października 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP