Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 72 - STRESZCZENIE. Zehra wykrzykuje ojcu wszystkie żale [6.10]

05.10.2022 14:40

Streszczenie 72. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zehra wykrzykuje ojcu wszystkie żale. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/Screen z YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 72 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 72. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 72: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 72. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zehra upija się, a następnie wykrzykuje ojcu wszystkie żale. Ender jest o krok od odkrycia tajemnicy dotyczącej biżuterii, jednak Kemal ją w tym ubiega. Yildiz odkłada biżuterię na miejsce. Tymczasem Halit dowiaduje się, że zagraniczna firma kupuje akcje firmy.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 72: Gdzie i kiedy oglądać?

72. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 6 października 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP