Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 71 - STRESZCZENIE. Yildiz stawia na swoim [5.10]

04.10.2022 14:55

Streszczenie 71. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Yildiz stawia na swoim. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/Screen z YouTube@yasak elma

"Zakazany owoc", odcinek 71 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 71. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 71: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 71. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz stawia na swoim i nie daje się namówić Aysel na przyjęcie pieniędzy w zamian za milczenie. Zerrin zauważa w kawiarni Lilę z Emirem. Natomiast Zeynep martwi się o Alihana. Uważa, że mężczyzna zachowuje się podejrzanie.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 71: Gdzie i kiedy oglądać?

71. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w środę, 5 października 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP