Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 70 - STRESZCZENIE. Yildiz boi się, że kłamstwo wyjdzie na jaw [4.10]

03.10.2022 11:19

Streszczenie 70. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Yildiz boi się, że kłamstwo wyjdzie na jaw. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu Zakazany owoc/YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 70 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 70. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 70: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 70. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz boi się, że wszyscy poznają prawdę, a jej intryga wyjdzie na jaw. Do tego szantażuje ją Aysel. Ender mówi Alihanowi, że wie, że to on przekazał jej zdjęcia Yildiz. Chcą połączyć siły i zaszkodzić Halitowi. Kobieta ofiaruje Alihanowi małżeństwo. 

loader

"Zakazany owoc", odcinek 70: Gdzie i kiedy oglądać?

70. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć we wtorek, 4 października 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP