Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 69 - STRESZCZENIE. Zeynep zauważa zły humor Alihana [3.10]

30.09.2022 11:16

Streszczenie 69. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Zeynep zauważa zły humor Alihana. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu Zakazany owoc/YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 69 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 69. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 69: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 69. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Zeynep zauważa, że coś złego dzieje się z Alihanem. Jest bardzo zmartwiona. Z kolei Hakan spotyka się z Irem. A Ender i Caner rozpoczynają poszukiwania motocyklisty. Tymczasem Asuman jest zdruzgotana przyjęciem u Halita i chce wrócić do domu. Zehra próbuje się zbliżyć do Kemala.

loader

"Zakazany owoc", odcinek 69: Gdzie i kiedy oglądać?

69. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w poniedziałek, 3 października 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP