Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 68 - STRESZCZENIE. Alihan chce się zemścić na Halicie [30.09]

29.09.2022 11:51

Streszczenie 68. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku Alihan chce się zemścić na Halicie. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu Zakazany owoc/Screen z YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 68 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 68. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 68: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 68. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Alihan chce się zemścić na Halicie. Obmyśla plan zemsty. Z kolei Cener szuka zespołu muzycznego na przyjęcie urodzinowe Erima. Zeynep proponuje mu Irem. Przed imprezą Halit wysyła Aysel z jedzeniem do pokoju Asuman. Yildiz robi mu z tego powodu wyrzuty. 

loader

"Zakazany owoc", odcinek 68: Gdzie i kiedy oglądać?

68. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w piątek, 30 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP