Zamknij

"Zakazany owoc", odcinek 67 - STRESZCZENIE. Dziecko Yildiz umiera [29.09]

28.09.2022 11:42

Streszczenie 67. odcinka serialu "Zakazany owoc" można znaleźć poniżej. W tym odcinku dziecko Yildiz umiera. Co się jeszcze wydarzy? Podajemy streszczenie odcinka serialu "Zakazany owoc".

Zakazany owoc
fot. Kadr z serialu/Screen z YouTube@Yasak Elma

"Zakazany owoc", odcinek 67 - STRESZCZENIE. Co się wydarzy w nowym epizodzie popularnej telenoweli "Zakazany owoc"? Gdzie, kiedy i o której można obejrzeć premierowe odcinki tureckiego serialu? Prezentujemy streszczenie 67. odcinka serialu "Zakazany owoc" i szczegóły jego emisji.

"Zakazany owoc" to opowieść o losach Yildiz. Kobieta ma za sobą nieudany związek, a do tego marzy o życiu na poziomie. Zamiast tego mieszka z siostrą Zeynep w biednej okolicy. Pewnego dnia poznaje panią Ender - wpływową i bogatą kobietę, której zależy, by Yildiz uwiodła jej męża.

"Zakazany owoc", odcinek 67: Streszczenie epizodu

Jak podaje teleman.pl streszczenie 67. odcinka serialu "Zakazany owoc" prezentuje się następująco:

Yildiz idzie na badania kontrolne, podczas których kobieta stwierdza śmierć płodu. Kobieta boi się konsekwencji. Tymczasem Halit pokazuje ALihanowi prezent, który kupił Erimowi. Alihan rozpoznaje, że należy on do mężczyzny, z którym jego matka zdradzała ojca. 

loader

"Zakazany owoc", odcinek 67: Gdzie i kiedy oglądać?

67. odcinek serialu "Zakazany owoc" będzie można obejrzeć w czwartek, 29 września 2022. Epizod zostanie wyemitowany o godzinie 17:15 na kanale TVP2.

RadioZET.pl/Teleman.pl

Przysięga
8 Zobacz galerię
fot. Materiały prasowe TVP